Dokumenta paraugu šobrīd skatās vēl 1 cilvēks
Saistību tiesības » Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu paraugs

Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu paraugs

Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2014-02-09
EUR 50.00
tikai EUR 4.50*
Izdevīga cena: EUR 4.50
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Pretprasījumu ieskaits vai savstarpējo prasījumu ieskaits ir civiltiesisks darījums, līgums, ar kuru divu līgumslēdzēju, līdzēju saistības tiek nolīdzinātas, veicot savstarpējo prasījumu ieskaitīšanu.

Piemēram, firma A ir parādā firmai B EUR 100, bet firma B ir parādā firmai A EUR 80. Tiek taisīts ieskaits par summu EUR 80, kur A paliek parādā EUR 20, bet firma B vairs neko nav parādā.

Ar šādu aktu var sakārtot "nesavilktus galus" (savstarpējos parādus) grāmatvedības vajadzībām. Bieži vien kompānijas ir savstarpēji parādā (it kā pa apli), bet, savelkot visu kopā, var izrādīties, ka neviens nevienam nav parādā. Šādas situācijas risināšanai lieti noder savstarpējo prasījumu dzēšana ar ieskaitu.

Ja Jums ir nopietna situācija, kurā nepieciešama konsultācija, rakstiet profesionālam juristam uz e-pastu [email protected]. Sarežģītu darījuma drošumam būtu vēlams piesaistīt speciālistus ar lielu pieredzi, jo, kā rāda prakse, ietaupot sākumā, var sanākt dārgāk beigās.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību