Autortiesības » Autorlīguma paraugs (autoratlīdzības līgums)

Autorlīguma paraugs (autoratlīdzības līgums)

Autorlīguma paraugs (autoratlīdzības līgums)

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 4
Ievietots: 2010-05-06
EUR 50.00
tikai EUR 3.99*
Izdevīga cena: EUR 3.99
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Ar autora atlīdzības līguma noslēgšanu, autors apņemas pēc pasūtītāja pasūtījuma pasūtītāja vajadzībām par samaksu izveidot autora darbu.

Autoratlīdzība tiek dēvēta arī par honorāru. Tādējādi šo var uzskatīt arī par honorāra līgumu.

Autora līgumam ir atsevišķs tiesiskais regulējums nodokļu jautājumos. Autora līgums slēdzams arī gadījumos, kad nepieciešama atļauja (licence) no autora rīcībai ar autora radītu autordarbu.

Autortiesības ir komplicēts lauciņš, kurā vajag doties uzmanīgi. Šeit tev noderēs mūsu piedāvātais profesionāli noformētais autorlīguma paraugs. Līguma paraugs būs piemērots cilvēkiem, kas kaut cik pārzin autortiesības. Bet, pat, ja tu nepārzini šo jomu, nesatraucies. To viegli iespējams apgūt, izlasot Autortiesību likumu, kā arī citus autortiesības reglamentējošos normatīvos aktus.

Gadījumā, ja situācija ir pietiekami nopietna, kam nepieciešama kompetenta asistence no profesionāla jurista puses, raksti uz [email protected]. Jurists izskatīs tavu gadījumu ļoti rūpīgi un sniegs profesionālu situācijas risinājumu.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību