Autortiesības » Izpildītāja licences līguma paraugs

Izpildītāja licences līguma paraugs

Izpildītāja licences līguma paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 3
Ievietots: 2020-09-11
EUR 50.00
tikai EUR 3.66*
Izdevīga cena: EUR 3.66
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Publisks izpildījums ir darba vai cita ar Autortiesību likumu aizsargāta objekta priekšnesums, atskaņojums vai kā citādi tieši vai ar jebkuras tehniskas ierīces palīdzību vai procesa starpniecību veikts izmantojums, kas paredzēts vairākiem ar izmantojuma veicēju vai savstarpēji personīgi nesaistītiem sabiedrības locekļiem.

Parasti ar izpildījumu saprot tieši izpildītāju tiesības, kas rodas no viņu radītā darba - izpildījuma - izmantošanas.

Izpildītāja tiesības ir dziedātājam, aktierim, dejotājam u.tml. Visiem publisko pasākumu organizatoriem nepieciešams nodrošināties, lai ar katru no izpildītājiem tiktu noslēgts izpildītāja licences līgums.

Ar šo izpildījuma līgumu tiek aizsargāti gan pasākumu organizatori, gan izpildītāji. Līgumā tiek noteiktas samērīgas un, galvenais - skaidras abu līdzēju tiesības.

Līgumam pievienots arī izpildījuma uzskaites akts, kas ir pieņemšanas-nodošanas akts līguma izpildes fiksēšanai.

Šo dokumenta paraugu ir sagatavojis jurists ar vairāk kā 10 gadu pieredzi autortiesību jomā.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību