Mantojuma tiesības » Privātā testamenta paraugs

Privātā testamenta paraugs

Privātā testamenta paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2017-05-30
EUR 50.00
tikai EUR 2.50*
Izdevīga cena: EUR 2.50
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Civillikuma 445.pants un 446.nosaka - "Lai privāts testaments būtu spēkā, jābūt pārliecībai, ka to taisījis mantojuma atstājējs un ka tas izteic pareizi viņa pēdējo gribu. Privāts testaments taisāms rakstiski, mantojuma atstājējam pašrocīgi visu testamentu uzrakstot un parakstot."

Šeit dotais paraugs ir klasificējams kā privāts testaments, kuram ir jāievēro zināmi nosacījumi, lai tas būtu spēkā. Mūsu piedāvātais testamenta paraugs izmantojams satura ieskatam, bet īstais saturs ir pašam mantojuma atstājējam jāraksta pašrocīgi ar roku un veco labo pildspalvu.

Ir iespējams taisīt arī publiskus testamentus, bet tādi tad ir taisāmi pie notāra vai bāriņtiesā, samaksājot notāram par testamenta taisīšanu viņa amata atlīdzību. Protams, pie notāra vai bāriņtiesā taisīts testaments ir nesalīdzināmi dārgāks. Par cik mēs esam par naudas taupīšanu un nevajadzīgu nešķērdēšanos ar to, tad esam sagatavojuši likumam atbilstošu paraugu, kuru esat laipni aicināti izmantot savām vajadzībām.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību