Saistību tiesības » Uzņēmuma līgums starp SIA un fizisku personu paraugs

Uzņēmuma līgums starp SIA un fizisku personu paraugs

Uzņēmuma līgums starp SIA un fizisku personu paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 3
Ievietots: 2009-09-09
EUR 50.00
tikai EUR 4.99*
Izdevīga cena: EUR 4.99
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Ar uzņēmuma līgumu viena puse uzņemas izpildīt otrai par zināmu atlīdzību ar saviem darba rīkiem un ierīcēm kādu pasūtījumu, izgatavot kādu lietu vai izvest galā kādu pasākumu. Tā šo līgumu definē LR Civillikums.

Šis līguma paraugs būs noderīgs komersantiem, kam nepieciešams veikt kādus darbus un ko apņemas veikt fiziskas personas. Lai nebūtu nepieciešams tās pieņemt darbā, tiek rekomendēts slēgt uzņēmuma līgumu, protams, gadījumos, kad tas ir pieļaujams.

Mūsu uzņēmuma līguma paraugs ir daudzkārtēji aprobēts praksē un ir derīgs teju katram dzīves gadījumam, kas saistās ar uzņēmuma līguma slēgšanu.

Šo līgumu ir sagatavojis profesionāls jurists ar daudzu gadu juridisko stāžu.

Lai pabeigtu darbības, kas saistītas ar līguma noformēšanu līdz galam, būt nepieciešami abu līdzēju dati. Fiziskajai personai - vārds, uzvārds, personas kods, adrese, bankas konts. Juridiskajai personai - nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese, bankas konts, pilnvarotās personas amats, vārds un uzvārds.

Sarežģītākos gadījumos mēs aicinām vērsties pie profesionāla jurista pa e-pastu [email protected]. Jurists palīdzēs atrisināt radušos vajadzību juridiski korektā veidā, kā arī nodrošinot abu pušu interešu ievērošanu.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību