Lietu tiesības » Līgums par medību iecirkņu savstarpējo robežu ievērošanu, slēdzot medību tiesību līgumus

Līgums par medību iecirkņu savstarpējo robežu ievērošanu, slēdzot medību tiesību līgumus

Līgums par medību iecirkņu savstarpējo robežu ievērošanu, slēdzot medību tiesību līgumus

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 4
Ievietots: 2012-05-07
EUR 50.00
tikai EUR 4.99*
Izdevīga cena: EUR 4.99
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Līgums slēdzams starp medību kolektīviem vai klubiem. Medību iecirkņu ārējo robežu nemainīgums ir būtisks faktors medību saimniecības attīstībai katrā medību iecirknī un garants labām līdzēju kaimiņu attiecībām un sadarbībai.

Līgums slēdzams, ja kolektīvi vēlas, lai viņu medību iecirkņu savstarpējā ārējā robeža saglabātos arī turpmāk tāda, kāda ir uz līguma slēgšanas brīdi.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību