Saistību tiesības » Vienošanās par parāda atmaksu paraugs starp fiziskām personām

Vienošanās par parāda atmaksu paraugs starp fiziskām personām

Vienošanās par parāda atmaksu paraugs starp fiziskām personām

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2020-04-16
EUR 50.00
tikai EUR 2.50*
Izdevīga cena: EUR 2.50
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Krīzes laikā nereti fiziskas personas viens otram paliek parādā naudu, kas noved pie konfliktiem, nebeidzamām tiesas prāvām. Tomēr ir risinājums - vienoties par parāda atmaksas grafiku. Tā ir panākšana solīti pretim otram, izprotot smago situāciju, kā arī iespēja mēģināt jautājumus atrisināt ārpus tiesas.

Vienoties vienmēr ir izdevīgāk, nekā strīdēties - tas ir arī lētāk. Izvēlies vienošanās paraugu. To ir sastādījis profesionāls jurists ar lielu darba pieredzi strīdu risināšanā.

Vienošanās noslēgšanai tev būs nepieciešami parādnieka un kreditora dati - vārds, uzvārds, personas kods, bankas konts.

Tāpat būs jāvienojas par termiņiem, kādos parāds tiks samaksāts, nosakot termiņus maksājumu datumiem - jāsastāda parāda atmaksas grafiks.

Ja situācija ir nopietna, tad iesakām vērsties pie pieredzējuša jurista. Iespējams, ka viņš varēs palīdzēt. Rakstiet savu situācijas aprakstu uz [email protected]. Palīdzēsim tikt galā ar radušos situāciju juridiski korektā ceļā.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību