Saistību tiesības » Pilnvara uz pārstāvību tiesā, visās valsts, pašvaldību, administratīvajās un citās institūcijās paraugs

Pilnvara uz pārstāvību tiesā, visās valsts, pašvaldību, administratīvajās un citās institūcijās paraugs

Pilnvara uz pārstāvību tiesā, visās valsts, pašvaldību, administratīvajās un citās institūcijās paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2010-04-05
EUR 50.00
tikai EUR 12.99*
Izdevīga cena: EUR 12.99
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Pilnvaras paraugs. Uzņēmuma (komersanta, juridiskas personas) pilnvara fiziskai personai uz pārstāvību tiesā, visās valsts, pašvaldību, administratīvajās un citās institūcijās.

Kvalitatīvu pilnvaru paraugi ir problēma. Mūsu piedāvātā pilnvara ir notariāta kvalitātes pilnvara. Tā ir tuvināta universālpilnvaras vai ģenerālpilnvaras standartam.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību