Dokumenta paraugu šobrīd skatās vēl 3 cilvēki
Ģimenes tiesības » Laulības līgums par laulāto visas mantas šķirtību paraugs

Laulības līgums par laulāto visas mantas šķirtību paraugs

Laulības līgums par laulāto visas mantas šķirtību paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 2
Ievietots: 2011-11-05
EUR 50.00
tikai EUR 8.99*
Izdevīga cena: EUR 8.99
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Laulības līgums ir līgums, ar ko laulātie nodibina, groza vai izbeidz savas laulāto mantiskās attiecības (par laulāto mantu, kas jau ir un kas vēl būs), un to var slēgt gan pirms laulības, gan pēc tās. Laulības līgums ir jāslēdz pie notāra (tas ir notariāls akts, par ko jāmaksā valsts nodeva), klātesot abiem laulātajiem. Svarīgi atcerēties, ka laulības līgums paredz tikai laulāto mantas apvienošanas vai sadales kārtību, bet ne citas materiālās saistības vai pienākumus gadījumā, ja laulība tiek šķirta. Laulības līguma noslēgšana neietekmē mantošanas tiesības – laulātais vienmēr mantos otra laulātā mantu.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību