Dokumenta paraugu šobrīd skatās vēl 3 cilvēki
Saistību tiesības » Atcēlēja līguma paraugs

Atcēlēja līguma paraugs

Atcēlēja līguma paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2010-10-29
EUR 50.00
tikai EUR 3.66*
Izdevīga cena: EUR 3.66
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Maksājums ar bankas karti vai Internetbanku

PaymentPaymentPaymentPaymentPayment
Karšu un internetbankas maksājumus un nodrošina A/S Swedbank
Saskaņā ar SIA „Incrinity” noteikumiem dokumenta paraugs ir digitāls produkts, kas nonāk pie patērētāja līdz ar lejupielādes beigām. Par apmaksātiem un lejupielādētiem dokumenta paraugiem nauda netiek atgriezta. Ja dokuments ir iegādāts, bet vēl nav lejupielādēts, pircējs var pilnā mērā izmantot pirkuma atteikuma tiesības 14 dienu laikā.
Dokumentu paraugus nodrošina SIA Incrinity, reģ.nr. 40103828241. Adrese Apes iela 5a-49, Rīga, Latvija, LV-1039. Atbalsta tālrunis +371 29211622, e-pasts [email protected].

Papildus informācija

Atcēlējs līgums tiek slēgts starp līdzējiem gadījumos, ja nepieciešams atcelt kādu spēkā esošu līgumu. Ar šo līgumu tiek izbeigtas iepriekšējās saistības.

Šis līgums ir nepieciešams situācijās, kad ir kāda situācija, pēc kuras darījumā iesaistītās personas visas vai dažas ir kā karājošās gaisā, - ar zināmu nenoteiktības sajūtu - vai būs kādas pretenzijas no trešajām personām, vai nebūs. Bet esošajam līgumam vairs nav jēgas dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, kādi no dalībniekiem vairs nav ieinteresēti, ir saslimuši, palikuši veci u.tml. Šādos gadījumos līgumus nepieciešams izbeigt.

Piedāvājam Jūsu vajadzībām atcēlējlīguma paraugu, ko ir sastādījis profesionāls jurists.

Ja Jums ir radusies kāda nopietnāka situācija, kurā nepieciešams kompetents padoms, rakstiet uz jurista e-pastu [email protected]

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību