Saistību tiesības » Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu

Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu
Draugiem.lv Twitter

Vienošanās par savstarpējo prasījumu ieskaitu

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2014-02-09
EUR 50.00
tikai EUR 2.12*
Izdevīga cena: EUR 2.12
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Izvēlieties Jums ērtāko maksāšanas veidu
SMS
PayPal

Apmaksa ar SMS:

Sūti īsziņu ar tekstu PAY CD3 uz LMT/TELE2/BITE 1897.
Pakalpojumu nodrošina smskods.com

* Dokumenta parauga cena var būt dažāda dažādiem maksāšanas veidiem un valūtām

Papildus informācija

Pretprasījumu ieskaits vai savstarpējo prasījumu ieskaits ir civiltiesisks darījums, līgums, ar kuru divu līgumslēdzēju, līdzēju saistības tiek nolīdzinātas, veicot savstarpējo prasījumu ieskaitīšanu.

Piemēram, firma A ir parādā firmai B EUR 100, bet firma B ir parādā firmai A EUR 80. Tiek taisīts ieskaits par summu EUR 80, kur A paliek parādā EUR 20, bet firma B vairs neko nav parādā.

Ar šādu aktu var sakārtot "nesavilktus galus" (savstarpējos parādus) grāmatvedības vajadzībām. Bieži vien kompānijas ir savstarpēji parādā (it kā pa apli), bet, savelkot visu kopā, var izrādīties, ka neviens nevienam nav parādā. Šādas situācijas risināšanai lieti noder savstarpējo prasījumu dzēšana ar ieskaitu.

Ja Jums ir nopietna situācija, kurā nepieciešama konsultācija, rakstiet profesionālam juristam uz e-pastu jurists@incrinity.com. Sarežģītu darījuma drošumam būtu vēlams piesaistīt speciālistus ar lielu pieredzi, jo, kā rāda prakse, ietaupot sākumā, var sanākt dārgāk beigās.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību


Top.LV

on-line.lv

Latvijas Reitingi