Mantojuma tiesības » Privātā testamenta paraugs

Privātā testamenta paraugs
Draugiem.lv Twitter

Privātā testamenta paraugs

Valoda: Latviešu valoda
Lapas: 1
Ievietots: 2017-05-30
EUR 50.00
tikai EUR 2.12*
Izdevīga cena: EUR 2.12
Pasūti dokumenta paraugu tūlīt

Apmaksas veids

Izvēlieties Jums ērtāko maksāšanas veidu
SMS
PayPal

Apmaksa ar SMS:

Sūti īsziņu ar tekstu PAY CD3 uz LMT/TELE2/BITE 1897.
Pakalpojumu nodrošina smskods.com

* Dokumenta parauga cena var būt dažāda dažādiem maksāšanas veidiem un valūtām

Papildus informācija

Civillikuma 445.pants un 446.nosaka - "Lai privāts testaments būtu spēkā, jābūt pārliecībai, ka to taisījis mantojuma atstājējs un ka tas izteic pareizi viņa pēdējo gribu. Privāts testaments taisāms rakstiski, mantojuma atstājējam pašrocīgi visu testamentu uzrakstot un parakstot."

Šeit dotais paraugs ir klasificējams kā privāts testaments, kuram ir jāievēro zināmi nosacījumi, lai tas būtu spēkā. Mūsu piedāvātais testamenta paraugs izmantojams satura ieskatam, bet īstais saturs ir pašam mantojuma atstājējam jāraksta pašrocīgi ar roku un veco labo pildspalvu.

Ir iespējams taisīt arī publiskus testamentus, bet tādi tad ir taisāmi pie notāra vai bāriņtiesā, samaksājot notāram par testamenta taisīšanu viņa amata atlīdzību. Protams, pie notāra vai bāriņtiesā taisīts testaments ir nesalīdzināmi dārgāks. Par cik mēs esam par naudas taupīšanu un nevajadzīgu nešķērdēšanos ar to, tad esam sagatavojuši likumam atbilstošu paraugu, kuru esat laipni aicināti izmantot savām vajadzībām.

Pievērsiet uzmanību. Dokuments ir uzskatāms tikai par paraugu. Bez labojumiem un pārveidojumiem tas var nebūt derīgs Jūsu vajadzībai. Dokumenta paraugs var saturēt personu vārdus vai datus, kuri ir izdomāti. Jebkāda sakritība ir uzskatāma par nejaušību


Top.LV

on-line.lv

Latvijas Reitingi